fb

Pokoje dla studentów Katowice

Masz dosyć ciasnoty uczelnianych akademików? Denerwuje Cię brak rozrywek w obecnym miejscu zamieszkania czy daleki dojazd do uczelni? Świetnie trafiłeś, mieszkając na Kościuszki 33 (w Katowicach) już nigdy tego nie doświadczysz!

Kościuszki 33 to nowoczesne, przestronne wnętrza, osadzone w XIX wiecznej kamienicy w ścisłym centrum Katowic. Nieważne, czy swoje wieczory wolisz spędzać ze znajomymi w knajpie, na koncercie w NOSPRrze, czy po prostu w zaciszu swojego pokoju z książką w ręku, u nas na pewno poczujesz się jak w domu.

Bliskość wielu uczelni, m.in. AWF, Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, Politechniki Śląskiej czy ASP sprawia, że wszystko czego potrzebujesz znajdzie się w zasięgu Twojej ręki.

Do dyspozycji oddajemy 30 pokoi usytuowanych w sześciu niezależnych mieszkaniach, na 3 piętrach. Każde mieszkanie ma swój własny, niepowtarzalny styl i mieści 5 pokoi jedno- i dwuosobowych, 2 łazienki z pełnym węzłem sanitarnym (oraz pralką) i przestronną kuchnią połączoną z jadalnią.

Skończył Ci się Sprite? Spokojnie, w najbliższej okolicy znajdziesz szeroki wybór sklepów spożywczych. Nie chce Ci się gotować? Żaden problem, niedaleko zjesz nie tylko sprawdzony śląski obiad, amerykańskiego burgera czy kwintesencję kuchni tureckiej, ale znajdzie się także coś dla wielbicieli łakoci 😊

pokoje studenckie katowice

Pokoje studenckie Katowice

Czekamy na pierwsze recenzje lokatorów zaraz po otwarciu Akademika Kościuszki 33.

Twoja Opinia

Tutaj wyświetlimy Twoją opinię o Akademiku.

Twoja Opinia

Tutaj wyświetlimy Twoją opinię o Akademiku.

Twoja Opinia

Tutaj wyświetlimy Twoją opinię o Akademiku.

Facebook